Teddy

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Teddy » Гороскоп » Какой ваш гороскоп?


Какой ваш гороскоп?

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

... :question:

0

2

Я козерог и получила твакое письмо
Привіт, Юра! Вибач що я сьогодні не прийшла до тебе до дому на ніч бо зі мною сталася така історія...
Я йду об 11 ночі бачу якийсь дядько проламує молотком підземний тунель. Біля тунелю  стояла Ксюха. Їй було шкода тунелю бо вона там хотіла ловити вампірів. Вона швидко взяла молоток і.. ну ти знаєш там якщо перейдеш міст то можна в ліс дрімучий зайти. Вона перейшла міст і заблудилися. Я хотіла відлюпцювати дядька але... біля тунелю був проміжок і я провалилася в тунель щось зрухала і тунель почав швидко наповнюватися водою. Я втекла з тунелю через інший бік  і побачилва міліціонера, повідомила про потоп. Він передзвонив міліцейським дядям і все розповів. Через кілька хвилин ті дяді прийшли і зупинили потоп. Біля мене стояв Максим, я йому все розповіла, ми побігли в ліс за Ксюхою. Там був  якісь лісник. Він казав що Ксюха провалилася в яму де є повалені дерева. Я з Максом полізлва туди і враз сталося там темно що хоч в око стрель.   І тут на нас напали кажани і ми попадамли вниз. Все. Нам кінець. Там було ще темніше. Проте враз загорівся ліхтарик і ми побачили... Ксюху. Ми стояли і говорили. Потім задрижала земля, закричали кажани. І виплив... ексаватор. Дяді побачили нас і винесли на гору. Ми вийшли з лісу і пішли на центральну дорогу. У тунелі я втопила гаманець і ми його витягали. Макс і Ксюха пішли до дому а я... ну я сказала мамі що я піду до тебе на ніч, і прийшлось ночувати надворі. А о сьомій я встала а о восьмій прийшлва до дому.
Цієї ночі ми збираємося у тунель на три години. Початок о 12 ночі. Прийдеш?

0


Вы здесь » Teddy » Гороскоп » Какой ваш гороскоп?